Eesti GTAV.ee Kommuun:Privaatsuseeskiri

Allikas: Eesti GTAV.ee Kommuun
GTAV.ee Wiki
 Eesti GTAV.ee Kommuuni Wiki leht on loodud selleks, et igal mängijal oleks võimalikult kiirelt ja mugavalt saada oma küsimustele vastused!
Eesti GTAV.ee Kommuun'i Wiki on avalik, mis tähendab, et üleslaaditud sisule pääseb juurde igaüks. See hõlmab kõiki artiklite, teie kasutajalehtede, kõnelehtede ja muude lehtede muudatusi ning kõiki üleslaaditud faile. Ka kõigi failide ja lehtede muutmisajalugu on avalikult kättesaadav.
Seetõttu soovitame teil saidil isiklikku teavet mitte jagada, välja arvatud see, mida soovite oma kasutaja lehel ühiskasutusse anda. Ärge lisage midagi, mida te ei soovi, et kõik näeksid. Profiililehe puhul on teie nime, vanuse ja asukoha kuvamine kaitstud kuid veebisait ja meiliaadress on teie otsustada! Soovitame telefoninumbrit ja isiklikku postiaadressi siia mitte panna.
Kogume teilt Eesti GTAV.ee Kommuun'i Wiki kasutamisel muud teavet, et saaksime saidi tööd täiustada. Seda tehakse meie veebisaidi külastuste logimiseks, tehniliste probleemide tuvastamiseks. See võib juhtuda siis, kui külastate lehte, loote konto, teete redigeerimise, osalete meie sotsiaalmeedias või võtate meiega ühendust.