Rollimängu Reeglid

Allikas: Eesti GTAV.ee Kommuun
Redaktsioon seisuga 24. veebruar 2021, kell 22:21 kasutajalt Janek (arutelu | kaastöö)
(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)
Reeglid
Sul peab olema töötav mikker, selle puudumisel ei ole võimalik meie serveris mängida! (Kuna server on Voicechati peale üles ehitatud siis mängides mikri olemasolu on vajalik)
Serveri mängima pääsemiseks on vaja sooritada Roleplay test! (Uueaja keeles Whitelist taotlus)
Sinu karakteri nimi peab sisaldama Eesmini Perekonnanimi (Igasuguste ebaloogiliste nimede kasutamine on keelatud ja kuulsuste nimed on keelatud)
FailRP on keelatud! (Ära tee seda mida sa reaalses elus ei teeks)
OOC kanalis on keelatud üleliigse loba ajamine! (Igasugune vaidlemine, teise kallal norimine, admini abi pidev küsimine)
Keelatud on spammimine! (Kui sa oled midagi küsinud või teatanud siis küll sulle ka vastatakse kui seda vajalikuks peetakse)
Keelatud on otsida inimesi läbi ilma eelneva Roleplay situatsiooni puudumiseta. (Sa ei saa minna suvalise mängija juurde IC´s ja tema vara lihtsalt ära võtta)
Rangelt on keelatud kasutada serveri siseseid vigu! (Bugid ühesõnaga, nendest teatada aadressil: https://ucp.gtav.ee/bug/index )
Sul on keelatud kasutada mikrit mängus olles OOC jutu ajamiseks! (See reegel ei kehti üksnes kui sinuga tegeleb Administraator kellel on AOD sisse lülitatud)
Keelatud on varastada alarmsõidukeid. (Politsei, Kiirabi, Tuletõrje, Sõjavägi, )
IC´s teenuseid pakkuvaid sõidukeid on keelatud varastada! (Mehaanik, Takso)
Ära keeldu Roleplay´st! (Sa ei tohi rp ajal minema kõndida kui see on alustatud, sa ei saa logida välja rp ajal)
Politsei tülitamine ilma mingi põhjuseta on keelatud! (Kui sa lihtsalt ilma mingi põhjuseta üritad neid end taga ajama saada, varastad neilt, lööd neid)
Keelatud on kasutada eeliseid andvaid programme! (Välja arvatud, tänavanimede või mapi modid)